Príbehy z útulku

Vyslovujeme vďaku vám ......
23.12.2006

Vraj, istá stará legenda hovorí, že pri narodení každého z nás, sa objavia sudičky, ktoré nám do vienka budúceho života nadelia dary svoje.
Aké, v akom poradí, to je tajomstvom tejto legendy.
No určite je to zdravie, láska, šťastie, smútok, úspechy, bohatstvo.....
Hoci sa niekedy tvárime, že nevieme, neveríme sudbe nášho života, predsa každý z nás vie, čo by chcel, ako sa mu darí, nedarí, ako sa mu žije.
Mojou najväčšou túžbou bolo študovať medicínu a všemožne pomáhať ľuďom v ich bolestiach a utrpení. Objektívne príčiny vtedajšej doby zohrali svoje. Lekárkou som sa nestala. Prácu, ktorú vykonávam celý život, je na hony vzdialená od vysnívanem životnej méty.
Pomôcť ľuďom v ich bolestiach môžem len láskavým slovkom nádeje.
No bolesť, utrpenie nepociťujú len ľudia. Tá je u každého živého tvora rovnaká. Aj preto, hnaná celoživotnou túžbou pomáhať, som predsa len otvorila pomocnú náruč svoju.
Z v i e r a t k á m, ktoré vždy boli a budú súčasťou nášho bytia.
Aj keď moje sudičky mi nedali do vienka to, čo práve teraz letí-bohatstvo, dali mi toho oveľa viac. Dali mi veľa citu, lásky , dobrých ľudí v pravej chvíli.
A verte, že srdcia plné lásky, nikdy namávajú vrásky.

Preto mi dovoľte,milí naši priatelia, poďakovať sa vám za tohtoročnú pomoc pre náš útulok v mene našich zvieratiek, ktorým ste dali šancu, že môžu žiť a u nás prežiť.
Ďakujeme vám, ktorí ste dali našim zvieratkám nový, láskavý domov,ďakujeme našej Janine,nemeckým, moravským priateľom, Slobode zvierat.
Ďakujeme p.primátorovi mesta, MZ a MP.
Ďakujeme paniam, pánom Milošovi,Terke,Alexandrovi, Vierkam, Máriam,Zuzankám, Ankám,Danice, Katkám Dankám,Dagmare, Martinkám,Norikám,Petrom, Milanovi, Tomášom,Tiborovi,Karolovi,Jozefom, Stankám.....áno, je tých mien oveľa viac.
Sú to ľudia nielen z nášho okolia, ale z rôznych kútov Slovenska, aj zo zahraničia. Ľudia, ktorí nevyslovujú len vznešené slová, ale konajú,ľudia ,ktorých srdcia nezahoria láskou len počas Vianoc, ale sú tu vždy , sú ochotní pomôcť v každej chvíli.
Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste nám venovali 2% svojej ročnej dane.
Milí priatelia,
bez vás by sme to nezvládli, bez vás by bolo utrpenia viac, bez vás by naše zvieratká neprežili.
Vám, naši drahí, patria právom sviatočne dni vianočné.
Vám, našim drahým, želáme pokojné, úspešné každodenné dni novoročné.
S úctou a vďakou ku každému z vás
Ninčáková

< späť
Túto stránku vytvorila firma RICON za podpory mesta Kežmarok. Počet návštev: 446097
  Webhosting: Atlantis