Našli domov

Foxy/Sitt/, Nika a Alan
15.01.2011

Foxy k nám prišiel z veterinárnej kliniky, kde ho majiteľ doniesol a keď sa zistilo, že má zlomeninu labky, chcel ho utratiť. Operáciu sme zaplatili a milého Foxyho sme vzali do útulku. Milý, skromný, poslušný psík tak veľmi čakal na nový domov. A stal sa naozaj zázrak. Až z Prahy si prišli pre Foxyho-teraz sa volá Sitt milí, zlatí ľudia, obidvaja veterinári, ktorým odišiel psík na starobu. Pán je pôvodne zo Slovenska a Foxy-Sitt je ich dieťatkom. Má sa vynikajúco. Je ich miláčikom, milujú ho a je naozaj krásny. Ďakujeme vám.

Nika, vyhodená kavalierka, ktorá k nám prišla vo veľmi zlom stave. No, bola milá, veľmi prítuľná. Aj ona túžila po domove. Z Banskej Bystrice si prišli pre Nikušku zlatí ľudia. A tak naša Nika má konečne domov, aký si zaslúži. Býva v dome, spinká v posteli a domáci ju milujú. Ďakujeme.

Alan, tiež vyhodené premrznuté šteniatko. Ešteže sa našli láskaví ľudia, ktorí sa ho ujali. Alanko už povyrástol. Má sa naozaj kráľovský. Býva v dome, spinká v posteli a má milujúcu rodinku. Ďakujeme. Alan má domov v Ľubici.

Foxy/Sitt/, Nika a Alan
Foxy/Sitt/, Nika a Alan
Foxy/Sitt/, Nika a Alan
< späť
Túto stránku vytvorila firma RICON za podpory mesta Kežmarok. Počet návštev: 446099
  Webhosting: Atlantis