Aktuality

ZIMA
20.12.2011

     Zima, slovo, ktoré u niekoho rezonuje ako silná, mrazom, víchricami, meluzínami opradená krása. Zima, slovo, ktoré u nás  vyvoláva obavy, strach, tvrdú, niekedy omrzlinovú až drinu.

     Krásna je zima, ak sme zababúšení, ak pozeráme na jej vyčínanie z okna teplého príbytku. Krutá je zima, ak musíme denne, vonku s ňou bojovať, chrániť, zachraňovať utýrané zvieracie dušičky.

     Sme súčasťou našej prírody. Sme s ňou úzko spätí, ctíme a vážime si ju, vieme, že to jednoducho tak musí byť. Ale vieme že vás  a vás...., naši drahí priatelia máme. Že myslíte na nás, našich drahých zvieracích bezdomovcov v každom čase. Že im pomáhate materiálne, finančne. Že ste nám, im pomohli vstať z popola, keď prišla náhla, krutá povodeň.

     Ste naši drahí priatelia slovenskí, nemeckí, českí, poľski, ste priatelia, ktorí pomoc pri záchrane zvieratiek nikdy neodmietnu. A len vďaka vám môžu prežiť a žiť. Ďakujeme vám.

     Až budete obklopení trblietajúcou, sviatočnou krásou v teple domova, prosíme, venujte jednu spomienkovú trblietku aj našim zvieracím bezdomovcom, ktorí, hoci sa ničím neprevinili, smutnými očkami pozerajú a nádejajú sa každý deň spoza mreží.

     Pokojné, láskou naplnené dni sviatočné, ako aj ďalšie obyčajné, vám, drahým, všetkým priateľom našim. A ďakujeme.

ZIMA
ZIMA
ZIMA
ZIMA
< späť
Túto stránku vytvorila firma RICON za podpory mesta Kežmarok. Počet návštev: 446211
  Webhosting: Atlantis